O MNIE

Dowiedz się więcej o mnie i o moim doświadczeniu

Nazywam się Karolina Indrunas, jestem fizjoterapeutką zarówno z pasji jak i z wykształcenia. Jako miłośniczka anatomii i fizjologii człowieka od zawsze chciałam nieść pomoc innym przez poprawianie ich sprawności oraz zmniejszanie uporczywego bólu. Z tego powodu ważnym dla mnie wydarzeniem było ukończenie w 2016 r. studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam już na studiach w formie licznych wolontariatów, gdzie w konsekwencji poznawałam różne metody pracy z pacjentem. Praca w różnych miejscach oraz z różnymi terapeutami każdego dnia utwierdzała mnie w przekonaniu, że przede wszystkim chcę się dalej szkolić i dokształcać w dziedzinie fizjoterapii. Od tego czasu ukończyłam wiele specjalistycznych kursów oraz planuję brać udział w kolejnych by nieustannie pogłębiać moją wiedzę.

Wierzę, że „człowiek jest tym, co go pasjonuje”. Fizjoterapia, która jest moją pasją umożliwia mi łączenie wiedzy akademickiej z moją altruistyczną naturą. Poza tym zadowoleni pacjenci, którzy z wdzięcznością dziękują za skuteczną terapię motywują mnie każdego dnia.

Wyróżnia mnie to, że nie pracuję schematami i patrzę na pacjenta wielowymiarowo. W związku z tym moim celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wnikliwa diagnoza schorzenia. Poprzez wybór metod i technik w taki sposób, by pacjent jak najszybciej wrócił do pełni sił jestem w stanie uzyskać jeszcze więcej. Pragnę przede wszystkim uświadamiać, że każdy z nas jest czymś więcej niż zbiorem kości, mięśni i narządów.

Prywatnie jestem pasjonatką zdrowego stylu życia oraz regularnej aktywności fizycznej. Przede wszystkim zawsze chętna do rozmowy o gotowaniu (i jedzeniu oczywiście 😊), górskich wędrówkach i szeroko pojętym poznawaniu świata.

Pozdrawiam,

Karolina Indrunas

Zdjęcie profilowe Karolina Indrunas

MASZ DO MNIE JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, lub zadzwoń i umów się na wizytę!
13

RODZAJÓW ZABIEGÓW, KTÓRE MAMY W OFERCIE

612

WYKONANYCH MASAŻY

130

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

243

GODZIN SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

SZKOLENIA

Terapia manualna metodą Briana Mulligana

Metoda Briana Mulligana z Nowej Zelandii jest specjalistyczną metodą diagnostyczno – terapeutyczną. Ta forma terapii ciągle rozwija się wraz z postępem medycyny i rozwojem badań naukowych. Mulligan w latach 90-tych przedstawił nową koncepcję diagnostyczno-terapeutyczną mobilizacji stawowej połączonej z ruchem. Nowatorskie podejście jego konceptu polega m.in. na połączeniu ruchu biernego wykonywanego przez terapeutę i ruchu czynnego wykonywanego przez pacjenta. Ta forma terapii jest doskonała w celu pozbycia się ograniczeń w stawach.

Terapia powięziowa FDM

Terapia FDM jest nowatorską formą leczenia. Uznaje się w niej, że przyczyną niemalże każdego urazu narządu ruchu jest co najmniej jedna z sześciu tzw. dystorsji (zniekształceń) powięzi. Ta forma terapii jest bardzo skuteczna w leczeniu ostrego bólu po urazach. Ma zastosowanie we wszelkich rodzajach zespołów bólowych począwszy od bólów w obrębie kręgosłupa, stawów kończyn, twarzy, głowy, zmianach zwyrodnieniowych, stanach pourazowych oraz wszelkich dolegliwościach bólowych w obrębie układu ruchu.

Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne)

Terapia polegająca na aplikacji na ciało rozciągliwej taśmy w ściśle określony sposób. Kinesiotaping jest stosowany jako terapia pomocnicza. Aplikacje taśm powodują zmniejszenie bólu, redukują obrzęki i wybroczyny pourazowe lub pooperacyjne. Doskonale zmniejszają również zastoje limfatyczne. Ponadto kinesiotaping skutecznie pomaga w zwalczaniu dolegliwości bólowych stawów, w tym kręgosłupa.

CERTYFIKATY – Karolina Indrunas

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress